Minu ostukorvtooted puuduvad

Internetitelefoni VoIP nutikad lahendused 

Tänapäeval ei ole tavatelefon sidevahendina enam prioriteetne, kuna ta ei paku nii palju võimalusi kui mobiiltelefon. Siinkohal tuleb appi järjest täienev tehnika ja Internet. Tutvustame uudset kõnesideteenust, mida saab kasutada Sinu praeguse tavatelefoniga.

Internetivõrgul põhinev kõnesideteenus VoIP (Voice over Internet Protocol) ühendab endas telefoni ja Interneti parimad omadused ning pakub kasutajale mitmeid eeliseid.

 

VoIP kõneside eelised

Birdy orange Suurimaks plussiks VoIP tehnoloogia puhul on tema mitmed võimalused ja paindlikkus.
Birdy orange Liikuvale inimesele on see asendamatu abimees, kuna telefoni füüsiline asukoht ja telefoninumber ei ole enam teineteisega seotud. Olemasolev telefoninumber töötab kõikjal, kus on Internet.
Birdy orange Välisreisidelt saab helistada kodustele Eesti-siseste minutihindadega, mis on rohkete töö või puhkereiside korral arvestatav rahaline võit.

 

Haara võimalusest kinni!

Ei tasu karta, et VoIP telefonilahendus on traditsioonilisega võrreldes keerulisem, pigem pakub see rohkem lisavõimalusi ja suuremat kontrolli. SkyLive pakub Sulle võrgusiseseid kõnesid tasuta ja videokõnesid samuti tasuta!

VoIP_phone