Minu ostukorvtooted puuduvad

SkyLive pakub kiiret ja stabiilset

internetiteenust

Vaata 4K kvaliteediga YouTube'i, suhtle sotsiaalmeedias, vaata internetis lemmiksaateid ja filme, kuula raadiot, mängi online mänge - SkyLive internetiühendus* suudab seda kõike.

 

SkyLive ühenduse eelised

Birdy orange Kasutame internetiteenuse pakkumiseks parimat saadaolevat tehnoloogiat, mis on testitud pikaajaliselt. Meie ühendusel puudub "mõistliku kasutuse" põhimõte ehk andmemahu piirang. Tagame kliendile iga ilmaga kiire piiranguteta ühenduse.
Birdy orange Meie ühenduse katkestuste ja rikete tõenäosus on väike, kuna kasutame dubleeritud ühendusi kärgvõrgu põhimõttel, kus ühe lingi kadumine ei põhjusta kliendile ühenduse katkestust. See teeb meie Interneti püsivaks. 
Birdy orange Tänu kaasaegsele tehnoloogiale saame pakkuda internetiühendust igasse Eestimaa nurka, ka sellistes piirkondades, mis on jäänud teiste suurpakkujate poolt tähelepanuta. 

* SkyLive internetiteenuse kasutamiseks on vajalik vastav internetiseade, mille paigaldab meie tehnik soovitud ühenduse aadressile. Seadme saab soetada järelmaksuga või kohe välja ostes.

Tehnoloogia
stardikomplekt 150


Stardipakett osamaksetega!

Interneti stardipaketi saad soetada osamaksetega null protsendilise sissemaksega. Küsi endale jõukohast pakkumist klienditeenindajalt.