Minu ostukorvtooted puuduvad

Internetitelefoni VoIP nutikad lahendused 

Mobiilside vallutab kahtlemata turgusid, kuna on mugav ja käepärane, kuid ärikliendile jääb traditsiooniliseks kaaslaseks tavatelefon. Muutumas on telefoni tehnoloogia ning koos sellega ka kasutusvõimalused. Tavakõneside vahetab välja lähitulevikus uus kõnesideteenus VoIP, mida saab kasutada Sinu kontori praeguse lauatelefoniga.

Internetivõrgul põhinev kõnesideteenus VoIP (Voice over Internet Protocol) ühendab endas telefoni ja Interneti parimad omadused ning pakub kasutajale mitmeid eeliseid.

 

VoIP kõneside eelised

Birdy orange Suurimaks plussiks VoIP tehnoloogia puhul on tema mitmed võimalused ja paindlikkus.
Birdy orange Liikuva eluviisi või töökorraldusega ettevõtjale on see asendamatu abimees, kuna telefoni füüsiline asukoht ja telefoninumber ei ole enam teineteisega seotud. Olemasolev telefoninumber töötab kõikjal, kus on Internet.
Birdy orange Välisreisidelt saab helistada kodustele Eesti-siseste minutihindadega, mis on rohkete töö või puhkereiside korral arvestatav rahaline võit.

 

Haara võimalusest kinni!

Ei tasu karta, et VoIP telefonilahendus on senisega võrreldes keerulisem, pigem pakub see rohkem lisavõimalusi ja suuremat kontrolli. SkyLive pakub Sulle võrgusiseseid kõnesid tasuta ja videokõnesid samuti tasuta!

video_phone