Minu ostukorvtooted puuduvad

Töökindel internetiteenus

Meie poolt pakutav püsiühendus* on sobilik nii väikeettevõtte kontorisse kui ärikriitilisteks lahendusteks suurettevõttes. SkyLive hoiab ühenduses Sinu ettevõtte kassa- ja valvesüsteemid, müügipunktid, serverid, harukontorid jm. Toetame selleks kõiki levinud tehnoloogiaid nagu VPN, IPsec, PPTP jt. Meie jaoks on tähtis, et ei katkeks Sinu ettevõtte jaoks oluline tööprotsess.

 

SkyLive ühenduse eelised

Birdy orange Kasutame internetiteenuse pakkumiseks parimat saadaolevat tehnoloogiat, mis on testitud pikaajaliselt. Meie ühendusel puudub "mõistliku kasutuse" põhimõte ehk andmemahu piirang. Tagame kliendile iga ilmaga kiire piiranguteta ühenduse.
Birdy orange Meie ühenduse katkestuste ja rikete tõenäosus on väike, kuna kasutame dubleeritud ühendusi kärgvõrgu põhimõttel, kus ühe lingi kadumine ei põhjusta kliendile ühenduse katkestust. See teeb meie Interneti püsivaks. 
Birdy orange Tänu kaasaegsele tehnoloogiale saame pakkuda internetiühendust igasse Eestimaa nurka, ka sellistes piirkondades, mis on jäänud teiste suurpakkujate poolt tähelepanuta. 

* SkyLive internetiteenuse kasutamiseks on vajalik vastav internetiseade, mille paigaldab meie tehnik soovitud ühenduse aadressile. Äriklient saab seadme rentida või kohe välja osta.

 
Ärilahendused
stardikomplekt 150


SkyLive stardipaketi rent

Ühenduse jaoks vajaliku stardipaketi saab välja osta või rentida. Paketi valik sõltub eelkõige kliendi soovidest ja vajadustest.