Minu ostukorvtooted puuduvad

Internet

Töökindel Internet

SkyLive pakub Interneti püsiühendust, mis sobib nii suurtele kui väikestele ettevõtetele. Oma internetiteenuses oleme ennekõike rõhku pannud töökindlusele ja kiirusele, nii et see vastaks ka nõudlikuma ärikliendi ootustele. 

Nool

Soodsad hinnad

Pakume äriklientidele õiglast hinnastamispoliitikat, meie ärikliendi hinnad ei ole erakliendi hindadest kordi kallimad. Meie laialdasest pakettide valikust leiab igaüks omale sobiva. Veendu selles ise, vaata meie hinnakirja. 

Nool

Äriklient
Nutitelefon   Ekraan

HTC Windows nutitelefon 8S

512MB RAM, 4GB mälu

 

Monitor DELL LCD S2240L 22"

IPS Full HD 250cd/m2 / VGA / HDMI

       
Läptop   Lauaarvuti  

Sülearvuti DELL Latitude E5530 15,6"

Intel Core i3-2328M 2.20GHz

 

Lauaarvuti DELL Desktop Vostro 270s

SFF Pentium G645 (2.8GHz, 3MB)

 

PilvekeMeist

SkyLive on lairibaühenduse tehnoloogiaga üheks esimeseks sisenejaks Eesti turul. Oleme eesmärgiks seadnud katta Eesti kiire Internetiga, mis vastaks kaasaegsetele nõudmistele.

Meie Interneti püsiühendus jõuab kõigini - linnadesse, väikeasulatesse ja maapiirkondadesse. SkyLive teeb kiire ja stabiilse internetipüsiühenduse kättesaadavaks inimestele ja asutustele, kes aegunud tehnoloogiate tõttu ei saaks kaasaegsetele nõudmisetele vastavat Internetti kasutada veel pikka aega.

Pakume oma klientidele soodsat internetiühendust koos sinna juurde kuuluvate lisavõimalustega: telefon, digi-TV, pilveteenused jm.