Minu ostukorvtooted puuduvad

Internet

Töökindel Internet

SkyLive pakub Interneti püsiühendust, mis sobib nii suurtele kui väikestele ettevõtetele. Oma internetiteenuses oleme ennekõike rõhku pannud töökindlusele ja kiirusele, nii et see vastaks ka nõudlikuma ärikliendi ootustele. 

Nool

Soodsad hinnad

Pakume äriklientidele õiglast hinnastamispoliitikat, meie ärikliendi hinnad ei ole erakliendi hindadest kordi kallimad. Meie laialdasest pakettide valikust leiab igaüks omale sobiva. Veendu selles ise, vaata meie hinnakirja. 

Nool

Äriklient

PilvekeMeist

SkyLive on lairibaühenduse tehnoloogiaga üheks esimeseks sisenejaks Eesti turul. Oleme eesmärgiks seadnud katta Eesti kiire Internetiga, mis vastaks kaasaegsetele nõudmistele.

Meie Interneti püsiühendus jõuab kõigini - linnadesse, väikeasulatesse ja maapiirkondadesse. SkyLive teeb kiire ja stabiilse internetipüsiühenduse kättesaadavaks inimestele ja asutustele, kes aegunud tehnoloogiate tõttu ei saaks kaasaegsetele nõudmisetele vastavat Internetti kasutada veel pikka aega.

Pakume oma klientidele soodsat internetiühendust koos sinna juurde kuuluvate lisavõimalustega: telefon, digi-TV, pilveteenused jm.